Biz Kimiz

Yalın Danışmanlık işletmelerin operasyonel mükemmellik yolculuklarında, değişim sürecine liderlik ederek uygulama danışmanlığı hizmetleri vermek amacı ile 2008 yılında kurulmuş bir “değişim yönetimi ve uygulama danışmanlığı” firmasıdır. Kurumsal eğitim, gelişim ve danışmanlık sektörünün standartlarını oluşturuyor ve liderliğini sürdürüyoruz.

  • Profesyonel yaşamdan gelen deneyimli ve güçlü bir danışmanlık kadrosu ile çok geniş bir yelpazede “iş ortağı yaklaşımı” ile hizmet sunmaya devam ediyoruz.
  • Kurumlara özel ve alanında özelleştirilmiş eğitimler, danışmanlıklar ve projelerle ile işbirliği sergiliyoruz.
  • Minimum 15-20 yıllık profesyonel deneyime sahip, uzmanlık alanlarında en üst düzeyde eğitmen/danışman kadrosuyla sektörün en geniş havuzu ile desteklemeye çalışıyoruz.
  • Hizmet alıcılarımızın beklentilerini karşılamak üzere sistematik bir yaklaşım ile ilerliyoruz. Bu noktada; yerinde ihtiyaç analizi, eğitim veya danışmanlık programlarının oluşturulması, gerçekleştirilmesi, etkinlik ve verimlik ölçümü, raporlama alanlarında da entegre çözümlerle katkı sağlıyoruz.

Yalın Danışmanlık, sektörün deneyimli, çözüm  ve hizmet odaklı yaklaşımı ile uzun dönemli iş ilişkileri kurarken güleryüz ve samimiyeti ile kurumların gelişimine en önemli katkıyı memnuniyetle sunmaktadır.

Bizimle İletişime Geçin

Adres

Ağaoğlu My World Barbaros Mh. Dereboyu Cd. Fesleğen Sk. B2 Blok D. 82 Ataşehir – İstanbul

info@yalindanismanlik.com.tr
(532) 293 9439

Tüm hakları saklıdır | Copyright 2021   Website made by More IT