Tuba Karagöz Sever

Tuba Karagöz Sever

Kocaeli doğumlu olan Tuba Karagöz Sever, Lisans eğitimini İşletme, Yüksek Lisans eğitimini ise “Eğitim Yönetimi ve Denetimi” üzerine tamamlamıştır. “Kariyer ve Gelişim Koçluğu’nun Kişiler Üzerindeki Etkisi” üzerine ise tezini yazmış ve birçok noktada kaynak olarak kullanılmıştır.

En büyük tutkusu, kişisel gelişim ve insan odaklı yaklaşım olan Sever, kurumsal hayatına ilk Yazılım sektöründe başladı, sonrasında da yep yeni bir kariyer basamağına İnsan Kaynakları alanında Koç Grubu – Ford Otomotiv San. A.Ş. ‘de adım atmış olup bu alanda yaklaşık 17 yıl süre ile bir çok görevde yer almıştır. 14 yılı ise aktif olarak eğitim ve gelişim süreçleri içerisinde geçmiştir. Hemen akabinde; yaklaşık 2 yıl Grup Hastaneleri’nde – İnsan Kaynakları Direktörü olarak çalışmıştır. Yıllardır kurumsal yaşamın içinde olan Sever, sonrasında ise kendi şirketini kurarak, kurumsal yaşamı anlatan tarafa geçmeyi tercih etmiştir.

Yaşam boyu öğrenmeye, sürekli gelişime inanan ve deneyimlerini her fırsatta paylaşmayı borç bilen Sever,  öğrenme ve gelişim yolculuğunda ise  ACTP sürecini  tamamlayarak, Profesyonel Koçluk alanında da başarılı bir şekilde ilerlemektedir. Uluslararası Koçluk Federasyonu ICF  etik kuralları kapsamında da Koçluk mesleğini büyük bir titizlikle yapmaktadır. Kurumsal iş hayatı ve Koçluk sürecine ilave olarak ise; kurumlarda, okul ve üniversitelerde çeşitli konularda 18.000 saati aşkın eğitim – seminer programları vermiştir.

Uzmanlık alanları; yönetici koçluğu, kariyer ve gelişim koçluğu, kişisel gelişim, liderlik eğitimleri ve İK danışmanlığına yönelik süreç desteği ve eğitimleri üzerinedir. Evli ve bir kızı vardır.

“Yalın Danışmanlık” firmasında kurumsal eğitim ve gelişim çalışmalarına destek vermektedir.

Bizimle İletişime Geçin

Adres

Ağaoğlu My World Barbaros Mh. Dereboyu Cd. Fesleğen Sk. B2 Blok D. 82 Ataşehir – İstanbul

info@yalindanismanlik.com.tr
(532) 293 9439

Tüm hakları saklıdır | Copyright 2021   Website made by More IT